Продается складская база

  • Фото: Продается складская база
  • Фото: Продается складская база
  • Фото: Продается складская база
  • Фото: Продается складская база
  • Фото: Продается складская база

Пропонуємо до продажу ТДВ “Чернівцісортнасінняовоч”

Підприємство володіє виробничою базою, що знаходиться по вул. Каштановій (р-н Рогізна). Земельна ділянка – понад 1 га знаходиться в постійному користуванні (реальна ділянка значно більша). База складається з наступних приміщень: 3 склада, гараж на 5 боксів, адмінбудівля, вагова загальною площею понад 1900 кв. М. Територія асфальтованан та обнесена парканом. Є в наявності водопровід, електроенергія (підстанція на 150 квт), телефонна лінія.
ТДВ "Чернiвцiсортнасiнняовоч" займається закупiвлею та збутом насiння овочебаштанних, квiткових культур та супутнiх товарiв для розвитку городництва, або пiдсобного домашнього господарства. Предметом дiяльностi товариства є:
- органiзацiя, на договорних умовах, виробництва i закупiвлi насiння ововчевих, баштанних, квiткових та iншпх культур i картоплi, рiзних видiв сiльськогосподарської продукцiї в сiльськогосподарських пiдприємствах усiх форм власностi, а також на орендованих дiлянках землi, як в областi, так i за її межами;
- очистка та пiдготовка насiння до посiву, вирощування розсади та квiткових культур;
- оптова та роздрiбна торгiвля насiнням, посадковим матерiалом, розсадою городницьких культур, як в областi, так i за її межами i т. П.


← вернуться в Склады в Черновцах

special logo
Цена: 2 240 000 гривен
В других валютах
Город: Черновцы, ул. Каштановая 127
Дата: Пятница, 03 Февраль 2012
Просмотров: 403 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: