Плоский дах

  • Фото: Плоский дах
  • Фото: Плоский дах

Ремонт покрівлі плоского даху - напилення безшовних матеріалів з гарантією.
Ремонт бітумної покрівлі вистеленої рулонами, знаючим власникам здається безкінечним - чи єврорубероїд, чи інші рулонні маттеріали мають ряд суттєвих недоліків: це низький коефіцієнт теплового розширення, і вічні проблеми на примиканнях, згинах стоках плоского даху.
Плоский дах, досить поширене вирішення облаштування покрівлі особливо у багатоповерхових спорудах, але через недосконалість матеріалів та технологій, плоский дах особливо старих забудов, є справжньою головною біллю власників та мешканців верхніх поверхів. Проблеми плоских дахів починаються ще на стадії облаштування ухилів та стічних воронок, а також, дуже проблемними для плоского даху стали бітумні рулонні матеріали, що постійно протікають, особливо на стиках з парапетами, димарями та іншими інженерними спорудами даху. Не витримують перепадів температур, через що тріскають та пропускають воду всередину до бетонних конструкцій. Тому ремонт плоского даху дуже дорогий, його треба ремонтувати періодично раз в 3-7 років залежно від матеріалу та кваліфікації ремонтників.
Але вже давно в Європі та інших технологічно розвинутих країнах існують набагато довговічніші та технологічніші рішення проблем плоских дахів, що не тільки справлються з гідроізоляцією, вітровими та сніговими навантаженнями плоского даху, але й забезпечують теплоізоляцію верхніх поверхів будинку та гарантовано прослужать 25-50 років.
Це напилювані гідроізоляційні та теплоізоляційні матеріали, що безшовним шаром укриють конструкції та інженерні споруди плоского даху будинку від протікань та забезпечать стійкість навіть при екстремальних температурах від -60 до +90 градусів.
Всі ці проблеми вирішить БЕЗШОВНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ методом напилення, її переваги:
- безшовність, жодноко стику навіть у самих важкодоступних місцях;
- теплове розширення експлуатація від -60 до +90 С;
- швидкість нанесення та відсутність потреби демонтувати залишки старої покрівлі;
- утеплення, гідроізоляція та шумоізоляція 3 в 1 за одну операцію;
- Гарантія 25 років.


← вернуться в Гидроизоляционные материалы в Черновцах

special logo
Цена: 90 гривен
В других валютах
Андрій
Город: Черновцы, смт.Лужаны, ул.Первомайская,28а
Дата: Четверг, 08 Февраль 2018
Просмотров: 77 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: